Menu
sentel.pl
Strona głównaO firmie

O firmie
Witamy Państwa na stronie firmy SENTEL


Zajmujemy się importem i exportem części i podzespołów elektronicznych, sprzętu satelitarnego, pilotów do tv,  elektroniki użytkowej. 
Prowadzimy sprzedaż hurtową i detaliczną. Za pośrednictwem sklepu wysyłkowego oferujemy Państwu akcesoria satelitarne, piloty do telewizora i części elektroniczne.

sentel.pl sklep z tanią elektroniką dba, aby nasza oferta była zróżnicowana i uwzględniała wszystkie potrzeby naszych Klientów. W naszej ofercie posiadamy anteny wrocław, sentel to sklep z pilotami , tutaj znajdziesz wszytkie produkty do telewizji satelitarnej, tylko u nas telewizja cyfrowa elektronika dla wszytkich.Posiadamy piloty uniwersakne, tanio zakupisz układy scalone, tranzystory, kondensatory, lasery cd/dvd i części elektroniczne.

Dbamy, aby oferowany przez nas towar był jak najwyższej jakości i spełniał wymogi odbiorców. Dzięki pełnemu zaangażowaniu naszej kadry pracowniczej, udzielającej fachowych porad, zakupy stają się czystą przyjemnością.
Zaopatrujemy serwisy i sklepy RTV w części i podzespoły elektroniczne.
Dla firm z branży elektronicznej oferujemy dogodne warunki współpracy.


Serdecznie zapraszamy do korzystania z naszych usług.
Obsługa sklepu internetowego  
sentel.pl

Pilot GRUNDIG TP170C IR1207
20,00 zł 15,00 zł
KSS213C
25,00 zł 22,00 zł
Pilot THOMSON RCT3003  IR242
15,00 zł 12,00 zł
KABEL HDMI - HDMI 0,8 m
20,00 zł 14,00 zł
Akceptuję
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.